תדמיתנות ותפירה
איורי אופנה
קורס תפירה ותדמיתנות
פרסום בעיתון אינדונזי
תדמיתנות ותפירה טכניקות תפירה
לוח השראה
הפקת אופנה סכיזופרניה
תצוגת אופנה דנה חנצ'ינסקי
קורס תפירה
תצוגת אופנה הדנה חנצינסקי
studio
תצוגת אופנה
הפקת אופנה  דנה חנצינסקי

קורס תפירה בצפון

קורס תפירה בצפון מקצועי ומאובזר של סטודיו דנקה במושב ברק שליד עפולה.

ניתן ללמוד לימודי תפירה בצפון  במספר דרכים ובמספר רמות: קורס תפירה למתחילים בצפון, קורס תפירה למתקדמים, קורס תפירה ותדמיתנות למתחילים, קורס תפירה ותדמיתנות למתקדמים, שיעורים פרטיים לתפירה ושיעורים פרטיים לתפירה ותדמיתנות.

תדמיתנות -תהליך המעצב משלב העיצוב ועד לשלב התדמיתנות

מה זה בעצם תדמיתנות? באיזה שלב של תהליך יצירת הבגד נכנס לנו שלב התדמיתנות? מהו התהליך שאותו בגד עבר משלב הסקיצה ועד למוצר הסופי? באיזה שלב של תהליך יצירת הבגד מתבצע שלב התדמיתנות? ומהי בעצם החשיבות של תדמיתנות נכונה וטובה לתהליך זה? מבטיחה לך שלא חלמת שהתהליך הוא מורכב ובעל שלבים רבים, הרי רוב האנשים בטוחים שהכל נעשה בהוקוס פוקוס ויש בגד – אך זה לא כך..

עיצוב אופנה – סטודיו דנקה הגיע לעמק

 

החלום שלך זה ללמוד עיצוב אופנה? תמיד הבגד שאת קונה הוא "כמעט" אבל היית מעצבת אותו קצת אחרת? מה זה עיצוב אופנה? מה עוד אני צריכה לדעת על עיצוב אופנה? כל התשובות נמצאות כאן.

גם החלום צריך בסיס, אם את באמת רוצה להיות מעצבת אופנה יש כמה דברים שאת צריכה לבדוק עם עצמך בכדאי להבין אם עיצוב אופנה זהו התחום בשבילך.

לדעת לתפור זה לא חוכמה

את פעולת התפירה אם זה בחוט ומחט או במכונת תפירה אפשר ללמוד תוך 3 עד 6 שעות ותדע לתפעל את המכונה לחבר חלקים אחד לשני ולתפור סוגי תפרים שונים. אך הידע הזה בלבד לא מביא לך את היכולת לדעת ליצור בגד מאפס במידות האישיות, אלא נותן לך את היכולת לדעת לחבר את חלקי הבגד למוצר מוגמר, אם זה שמלה, חולצה, מכנסיים, בגד ים או כל פריט לבוש / טקסטיל אחר.

 בסופו של דבר חיבור חלקי הבגד בתפירה הוא כמו חיבור פאזל גדול, וכמה שמסמנים יותר סימוני חיבור (פיקים) יותר קל לבצע אותו, הכל תוצר של ההיגיון.

בכדי לדעת איך ליצור לעצמך בגדים עליך ללמוד תדמיתנות

קורסים לעיצוב אופנה, תדמיתנות, תפירה, חוגים לנוער בתדמיתנות ותפירה.