דף הבית>>חוגים>>חוג עיצוב אופנה לנערות

חוג עיצוב אופנה לנערות בסטודיו דנקה

בא לך להיות מיוחדת ולעצב לעצמך את המלתחה?

זה הזמן וזה המקום, ההרשמה בעיצומה

הפרטים נשלחו בהצלחה!

חוג עיצוב אופנה לנערות
כל מי שחיה אופנה יודעת שאופנה היא עונתית ולרוב מתיישנת בתוך עונה או שתיים, ובדיוק בגלל זה תמיד צריך להיות מוכנים לעונה הבאה. 
למעצבת האופנה יש תפקידים רבים בקביעת הקולקציה החדשה, בהם יצירת לוח השראה/קולאז' של אימג'ים (שמשמשים כהשראה לקולקציה), ציור סקיצות, בחירת קולקציה ואיורה מחדש, ציור טכני, תדמיתנות לדגמים, תפירת טוואל (דגם ראשוני), תיקונים ותפירת כל דגם לפי מידותיו.
בהתחשב בכך ש"עונה" בתחום האופנה מוגדרת כסתיו־חורף או אביב־קיץ - כל השנה יש הרבה עבודה. אני תמיד ממליצה לדעת לבצע את כל השלבים, אך רוב מעצבי האופנה עוסקים יותר בפן העיצובי ומעבירים את הפן הטכני לאנשי מקצוע נוספים.
מה תקבלו בחוג? בחוג עיצוב אופנה לנערות תלמדו מה זה באמת עיצוב אופנה, איך יוצרים לוח השראה, איך יודעים מהם טרנדים באופנה ומי מחליט עליהם, מה זה איור אופנה, ציור טכני, שינוי גזרת בסיס, תפירה ידנית, תפירה במכונת תפירה, ציור על בד, איך עובדים עם רקמה, מהם גזירת בד, תפירת אביזרים, שדרוגי בגדים ועוד המון המון דברים מדליקים ואופנתיים.
למי זה מתאים? לילדות ולנערות מגיל 10 ועד גיל 16 שיש להן זיקה לאופנה וליצירה.
מה נלמד? טכניקות ליצירת לוח השראה, טכניקות תפירה, שינוי תדמיות לפי סקיצה, יצירת שבלונות וציור על בד, טכניקות רקמה שונות, תפירת אביזרים כמו כובעים ותיקים.
משך החוג? 8 חודשים.
מתי? ימי שלישי בשעות 16:30־18:30
איפה? בסטודיו דנקה ללימודי עיצוב אופנה במושב ברק.
אקסטרה: הילדות יקבלו במתנה ערכה ייחודית הכוללת קוצץ, מחטים, חוטי תפירה, פורם, גיר חייטים ובדים לתרגול, כמו כן ייערך סיור בחנויות בדים בעפולה. 
 
כל פריטי הלבוש, התיקים והתכשיטים השונים מהרקמה ומהטקסטיל שהבנות יעשו במשך הקורס שלהן, ותינתן גם אפשרות ליצור קלמר או פריט שימושי אחר - לבחירתן. 
בסיום החוג תתקיים תצוגת אופנה להורים ובה יציגו הבנות את פריטי הלבוש שיצרו, את התיקים ואת שדרוגי הבגדים.
*הקורס כולל ביטוח צד ג'.
קורסים לעיצוב אופנה, תדמיתנות, תפירה, חוגים לנוער בתדמיתנות ותפירה.